Sastāvdaļas: zaļā tēja, pelašķi (zāle), ehināceja (zāle), kosu (zāle), staminēts ortosifons (nieru tēja), brūklenes (lapas), klijas (kviešu).
Īpašības:
Pelašķi: izmanto kā kuņģa līdzekli, lai stimulētu apetīti, zarnu un žults trakta slimībām. Azulēnu saturoša ēteriskā eļļa darbojas kā dezinfekcijas līdzeklis, pretiekaisuma un pretkrampju līdzeklis. Augsts kālija saturs kopā ar citām vielām stimulē nieru darbību.
Ehināceja : Aktīvi attīra limfātisko sistēmu, asinis, nieres un aknas. Ehinaceja neārstē slimības sekas, bet tā cēloņus un, ne mazāk svarīgi, nav blakusparādību.
Kosu zāle: To lieto kā diurētisku līdzekli nieru un sirds izcelsmes tūskas, eksudatīvas pleirīta, nieru iekaisuma slimību, urīnpūšļa slimīgu gadījumos.
Staminēts ortosifons (nieru tēja): nerada blakusparādības pat ilgstošas lietošanas gadījumā. Nieru tēja ir izteikta diurētiska, palielina žults un kuņģa sulas sekrēciju, ir spazmolītiska iedarbība uz gludajiem muskuļiem. To lieto akūtu un hronisku nieru slimību gadījumā, ko papildina tūska un nieru akmeņu veidošanās, holecistīts un žultsakmeņu slimība.
Brūklenes: Izmanto kā diurētisku, pretiekaisuma līdzekli nierēm, nieru iegurņa, urīnpūšļa un nieru slimībām. Brūkleņu lapas un augļus izmanto C un A vitamīnu avitominozēs.