- Jauns

(116,67 € kg)
Piegādes nosacījumi
Ivan-tējas lapas un ziedkopas tiek savāktas ekoloģiski tīrās Novgorodas apgabala teritorijās. Izmantojot modernu fermentācijas un žāvēšanas tehnoloģiju ar infrasarkanajām, oglekļa lampām saudzīgā režīmā, produktā tiek saglabātas visas derīgās vielas, un, pateicoties granulēšanai, granulu iekšējās fermentācijas dēļ Ivan-tēja uzlabo savas īpašības brūvēšanas un uzglabāšanas laikā.
Pateicoties savām unikālajām īpašībām, Ivan-tēju var pagatavot vairākas reizes.
“Krievu tēja” vienmēr ir bijusi novērtēta tās garšas un labvēlīgo īpašību dēļ. Pēc mikroelementu sastāva Ivana tēja pārspēj melnās un zaļās tējas, un pats galvenais, tajā nav kofeīna!
Uzglabāšanas apstākļi: uzglabāt sausā vietā, prom no produktiem, kas smaržo.
Kontrindikācijas: individuāla neiecietība pret produkta sastāvdaļām.
Pagatavošanas metode: vienu maisiņu ievieto krūzē un aplej ar 200 ml verdoša ūdens. Brūvēt 5-10 minūtes
Sastāvdaļas: fermentētas un granulētas Ivan-tējas (ugunszāles) lapas un ziedi, timiāna garšaugs
Ražots Krievijā, OOO PF TIAVIT SPb, Sanktpēterburga
Kāds interesants garšauga nosaukums - "Ivan-tēja", un tas ir sens. Mēs droši vien domājām, ka to var pagatavot kā tēju, un mēģinājām to darīt. Bet brūvējot, rezultāts bija gaiši dzeltens, gandrīz caurspīdīgs dzēriens bez garšas un smaržas.
Kāds šeit ir noslēpums? Galu galā vecos laikos viņi to patiešām brūvēja, dzēra un slavēja. Un viņi ne tikai paši to dzēra, bet arī piegādāja šo tēju Eiropas valstīm. Vai tiešām mūsu senčiem bija tik zemas prasības pret šo dzērienu? Vai arī viņi zināja kādu noslēpumu?
Jā, bija noslēpums, kas laika gaitā tika aizmirsts, un “Ivan-tea” nomainīja melnās tējas no Indijas un Ķīnas.
Uzņēmuma TIAVIT speciālistiem izdevās atjaunot senās Ivan tējas pagatavošanas receptes.
Izrādījās, ka nepietiek tikai to savākt un izžāvēt. Šeit slēpjas mūsu vecvectēvu noslēpums. Izrādās, lai tēja kļūtu skaistā tumši brūnā caurspīdīgā krāsā un tai būtu pavasara zaļuma aromāts, tā jātur apses mucās noteiktos mitruma un temperatūras apstākļos. Mūsdienu valodā to sauc par fermentāciju.